MLECZKO

MP52
Meble

Środek o podwójnym działaniu poleruje i czyści jednocześnie. Nadaje się do wszystkich mebli, zarówno błyszczących jak i matowych. Jego uniwersalność i właściwości antystatyczne powodują, że z powodzeniem można go stosować wszędzie tam, gdzie pragniemy uzyskać błyszczące i czyste powierzchnie (np. wszelkiego rodzaju urządzenia domowe i biurowe jak i telewizory, radia, komputery, telefony, również kafelki, marmury, samochodowe urządzenia). Ma również zastosowanie do wycierania powierzchni z kurzu.
MP52 jest środkiem samopolerującym - NIE POLEROWAĆ

Hurtownia Adeks jest dystybutorem Szwedzkiej firmy Herdins Färgverk AB.


MP52 Mleczko do mebli o podwójnym działaniu: poleruje i czyści jednocześnie. Nadaje się do wszystkich rodzajów mebli, może być używane również do kafelek, marmuru i plastiku. W ofercie także środki do srebra, miedzi i mosiądzu, a także do czyszczenia dywanów.

MLECZKO

MP52
SREBRO

Produkt o delikatnym i długotrwałym działaniu, przeznaczony do czyszczenia wszelkiego rodzaju przedmiotów ze srebra. Działa niezawodnie przez długi czas. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem. Rozsmarować MP-52 SILVERPUTS przy pomocy suchej sciereczki. Wcierać tak długo, aż znikną plamy i naloty. Przepłukać i wytrzeć do sucha.
MP52 produkt Szwedzki

MLECZKO

MP52
MIEDŹ I MOSIĄDZ

Płyn do czyszczenia przedmiotów z miedzi i mosiądzu. Nadaje powierzchniom tych przedmiotów odpowiedni połysk. Dochodzi do wszelkich zakamarków we wzorach. Nie rysuj epowierzchni ponieważ nie zawiera składników polerskich. Stare i trwałe zanieczyszczenia wymagają czasami uprzedniego oczyszczenia przy pomocy pasty lub proszku szlifierskiego.
Przed przystapieniem do czyszczenia należy dokładnie osłonić okolocie czyszczonego przedmiotu od rozprysków płynu. Założyć gumowe rękawice ochronne. Zwilżyć dokładnie czyszczony przedmiot szmatką sasączoną płynem KOPPARRENT. Po kilkunastu sekundach spłukać wodą i wysuszyć.
MP52 Produkt posiada atest PZH W Warszawie